Заказать звонок
Введите ваш номер телефона и мы позвоним вам сами

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Формы для столбов 3 секции

Формы для столбов 3 секции
Голосов: 3 Голосов: 3
Артикул: 615
Есть в наличии
4400 грн
Купить в 1 клик

Спасибо, Ваш заказ принят.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

В сравнение
В избранное
ДоставкаВ Днепре
Самовывоз из нашего магазина не имеет ограничений
Возможна доставка по Днепру

В регионах
- Новой Почтой +картон допаковка
- Деливери
- Укрпочтой
- САТ
ОплатаОплата на расчётный счёт, предоплата остальное при получении. без предоплаты отправок нет

Форми металеві для стовпа на 3 секціі 

Металева форма для виготовлення бетонних стовпів для паркану - це спеціальний інструмент, який використовується для виготовлення стовпів для паркану. Ця форма призначена для надання мокрій бетонній суміші певної форми та розміру, а потім утримання бетону на місці, поки він схоплюється та твердне.

Форма зазвичай виготовляється з металу 2 мм, які можуть витримувати тиск і вагу вологої бетонної суміші. Він призначений для багаторазового використання та може використовуватися для створення кількох стовпів огорожі протягом тривалого періоду часу.

Металева форма для виготовлення бетонного стовпа для паркану зазвичай складається з кількох компонентів, включаючи опорну плиту, передню пластину, задню пластину та дві бічні пластини. Передня та задня пластини призначені для утримання бетону на місці під час його схоплювання, а бічні пластини допомагають надати бетону бажаної форми.

Довжина цієї форми для стовпа біля 2,5 метрів, з них 1,5 метри це стовп з пазами (на 3 секціі паркану), 0,7 метра без пазу (в землю) та ручки для того щоб дві людини мали змогу перенести відвибрований бетон в формі. Форма має паз вваренний в короб форми, та другий з''ємний паз.

Щоб використовувати металеву форму, вологу бетонну суміш заливають у форму, а потім ущільнюють, щоб видалити будь-які повітряні кишені. Потім форму перевертають і залишають на 10-15 хвилин, поки бетон буде прагнути випасти з форми, вода підіймається до гори (дно форми). Після 10-15 хвилин видкривають заздалегід зроблений отвір і бетон повинен м''яко лягти на підготовлену поверхню, потім виймаєм паз і залишаем стовп сохнути. 

Металева форма для виготовлення бетонних стовпів для паркану є важливим інструментом у процесі виробництва та дозволяє ефективно та послідовно створювати високоякісні стовпи для паркану

Размір: 13х15х12,5 см 
Довжина/висота: 220 см 
металева форма на 3 секції під паркан 1,5 метра
На замовлення 4-5 днів

ОтменитьОставить отзыв
Товар добавлен в корзину
Артикул:
Цена:
грн
Количество:
Сумма всех товаров:
грн

Купить в один клик

Спасибо, Ваш заказ принят.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.