Форми для набірних стовпів

Сортування:
Відгуків: 0
4500 грн Немає в наявності
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
4900 грн
Відгуків: 0
5200 грн
Відгуків: 0
3000 грн
Показати ще 12

Форми для виробництва набірних стовпів

Виробництво набірного стовпа

Модульна форма блоку стовпа забору для виробництва виробів складається з 4-х склопластикових фактурних пластин, 2-х пластин з пазами та пустотника. Конструкція  дозволяє випускати блоки з пазами на будь-якій стороні (прохідні, кутові) чи фактурні. Використовують їх як для будівництва огорож з бетонних панелей, так і для інших видів огорож.

Складіть форму відповідно до необхідних параметрів блоку. Змастіть робочі поверхні сумішшю дизельного палива з олією. Як варіант пристосування для змащування використовують повітряний   ресивер автомобіля, наповнений сумішшю на половину. У об'єм, що залишився, закачується повітря під тиском від компресора автомобіля. У нижній частині ресивера монтується; шланг з розпилювачем, що застосовується для обприскування садів та городів. Такий пристрій забезпечує швидку, якісну та економічну обробку робочих поверхонь. Також застосовують обприскувачі для білизни, попередньо збільшивши отвір розпилювача голкою.

Склад бетону для блоку простий – 2 частини піску, 1 частина цементу, пластифікатор. Бетон має бути трохи вологим. Виготовляється він у бетонозмішувачі лише примусової дії. На дотик бетон повинен мати консистенцію подібну до крохмалю або соди.

 Ущільнення проводять до досягнення глухого звуку від удару. Бити далі не варто, тому що не вистачить сил для розопалубки виробу. Перед розбиранням форму зовні очистіть пензлем від залишків бетонної суміші. Склопластикові панелі рухати при розопалубці строго перпендикулярно до поверхні блоку.

Нормальна продуктивність - 30-40 блоків на одного робітника за зміну.

форма для набірних стовпів