На сьогоднішній день ця газонна решітка широко застосовується у всьому світі для зміцнення ґрунту в ландшафтному та садово-парковому будівництві.
Газонні грати
Перевага використання решітки
Матеріал, з якого виготовлені ці газонні грати, характеризується здатністю переносити неймовірно важкі навантаження в кліматичних умовах, таких як у нас, у Північних широтах.
Блоки газонних грат виготовляються з високоміцного морозостійкого матеріалу (блок-сополімер), який має велике значення для гнучкості в зимовий період, це відбувається тому, що даний матеріал не стають крихким, коли температура падає нижче нуля.
Система блокування, яка з'єднує блоки разом для оптимальної передачі потужності, таким чином, щоб блоки залишаються незмінними навіть при екстремальних навантаженнях при укладанні навіть на слабкому підставі.
Зміцнення ґрунту без «закупорювання»
Невелика вага 0,6 кг
Розмір модуля ґрат 33,3 х 33,3 см (витрата на квадратний метр – 9 модулів), висота – 3,8 см.
Навіть не заповнені або частково заповнені осередки газонних ґрат легко витримує навантаження вантажного автомобіля.
Властивості
Видатна еластичність: понад 200 гнучких елементів у квадратному метрі забезпечують виняткову гнучкість, утворюючи стільники та забезпечуючи хорошу адаптацію до нерівностей. Крім того, легко переносить широкий діапазон температур (від -40 ° C до +50 ° C).
Система з'єднання модулів дозволяє газонних ґрат залишатися в такому місці і положенні, де вона і повинна бути і гарантує, що загальна площа з'єднаних разом модулів поводяться як єдине ціле. Завдяки надійній системі зв'язку грати можуть витримувати навантаження до 200 тонн/м2.
Має дуже хороші властивості дренажу, оскільки має наскрізну структуру. Таким чином, вся територія, викладена газонними гратами, має природний дренаж. При правильному проектуванні та монтажі екопарковка може замінити або зробити зайвими або непотрібними будь-які додаткові зливові стоки.
На відміну від бетонних газонних грат має більш тонкі перегородки, залишаючи більше місця кореневій системі газону. До того ж, пластик не вбирає воду, залишаючи її усю доступною для зрошення трави.
Має малу вагу та зручна для транспортування.
Ґрати газонні
ҐРАТИ ГАЗОННІ
Застосування газонних ґрат
Пластикові газонні решітки застосовуються для створення парковок та ігрових майданчиків. Вони є модульною конструкцією. Збирають газонні грати з'єднуючи між собою модулі за допомогою спеціального замка.
Укладання газонної решітки та влаштування газону може вестись різними способами. Газонні грати повинні укладатися на підготовлену основу. Основа складається з гравійно-піщаної суміші. Подушка з гравійно-піщаної суміші створює жорстку основу для укладання газонних грат. Товщина подушки залежить від умов використання. Якщо йдеться про місце під паркування, то товщина має бути 10 – 20 см. Для ігрового майданчика достатньо 10 см.
На підготовлену та вирівняну основу укладається газонна решітка і засипається дерном. Поверх нього стелиться рулонний газон.
Для дачі можна використовувати іншу технологію. Особливістю дачі є значно нижчі навантаження на покриття, тому в більшості випадків не можна створювати спеціальну подушку. Крім того, з метою економії можна не укладати готовий газон, а просто посіяти його в насипаний дерн.
В цьому випадку спочатку потрібно вирівняти майданчик. Після чого укласти газонні грати. Далі посіяти насіння та засипати ґрунтом. Важливо добре утрамбувати ґрунт.
Все, що необхідно робити далі, це регулярно поливати. Через 2 – 3 тижні трава зійде. Через 2 – 3 місяці вона укорениться і вийде гарний газон.
А так виглядають упаковані решітки
Мінімальне замовлення від 100 шт.