Про нас

Сайт Формбетон один з лідерів, що продає форми для європарканів і форми для тротуарної плитки в Україні. На сайті можна знайти великий асортимент форм огорож, понад 130 видів. Також представлений весь сегмент форм для тротуарної плитки виробництво Польща  та український асортимент із удароміцного та кислотостійкого поліпропілену. Існують форми для стовпів різних розмірів, кришки до них. Здійснюється доставка транспортними компаніями

Форми для тротуарної плитки і єврозаборів

Вперше потрапляючи на сайт Формбетон, будь-кому, хто бажає зайнятися виробництвом бетонних виробів, хочеться подивитися всі варіанти форм. На сайті представлені форми для парканів із склопластику на металевому каркасі (профільній трубі) в асортименті більше 60 видів та близько 130 видів парканних форм на куточку. Це з одного боку добре, що є великий вибір форм, а з іншого боку якісь вибрати. Для тих, хто сумнівається, що більше користується попитом, є підказка, це пункт меню «Популярне». Також представлений практично весь спектр форм для тротуарної плитки польського виробництва. Польські форми були першими на ринку країн СНД, але гідна якість українського виробництва і не конкурентна ціна практично вичерпала попит на форми польського виробництва.

На сайті присутні і форми для тротуарної плитки українського виробництва. Вони представлені у меншому асортименті, але не менш якісні, ніж польські. Ще на зорі тротуарного буму, були компанії, які робили свої прес форми, виробляючи з непридатного для цих цілей матеріалу свої форми для тротуарної плитки. Ці підприємці зіпсували репутацію вітчизняного виробника.

На нашому сайті представлені форми для тротуарної плитки виробника з сімнадцятирічним бездоганним стажем виробництва. Вони робляться тільки з ударостійкого і кислотостійкого поліпропілену, що не значно позначається на ціні форм, але значно збільшує їх ресурс. Форми стовпів для європарканів маю різну фактуру, але у виробництві найчастіше використовуються гладкі форми. Найбільш ходові форми на 3-4 секції, відповідно на 1,5-2,0 метра. Останнім часом популярні форми для набірних стовпів, хоча на виробництво таких потрібно більше часу і зусиль, але попит є попит, клієнт вимагає - треба робити.


Красник для тротуарної плитки представлений тільки чеський і жодного Китаю. На безуспішні експерименти у Вас, я припускаю, немає часу та зайвих коштів. Надійніше використовувати перевірений десятиліттями барвник, ніж експериментувати.